ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (02.06): niehandlowa

English Українська

Walentynkowe pomysły od Atrium Biała

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki, które są znakomitym momentem na sprawienie radości zarówno drugiej połówce, jak i sobie. W związku z tym podpowiadamy, jakie prezenty wybrać z okazji Walentynek dla Niej, czy dla Niego tak, aby chwycić za serce obdarowaną osobę. W Atrium Biała masz wybór spośród najmodniejszych i stylowych propozycji na prezenty dla najbliższych. Poniżej znajdziesz poradnik pomysłów! Zainspiruj się z Atrium Biała i daj wyraz swojej miłości! 

DLA UKOCHANEJ

Walentynki to doskonała okazja na pokazanie Kobiecie, na którą zawsze możesz liczyć, że jest dla Ciebie całym światem. Niewątpliwie doskonałym pomysłem na prezent dla Ukochanej będzie piękna koronkowa bielizna, kuszące zmysły perfumy czy biżuteria pasująca do jej charakteru. 

DLA UKOCHANEGO

Jak miło zaskoczyć partnera w święto zakochanych? Współczesny mężczyzna ceni zarazem wysoką jakość, jak i nienaganny styl. Z tego względu minimalistyczna męska biżuteria, męski zapach nadający wizerunkowi unikatowości, a także klasyczny zegarek będą trafionymi prezentami walentynkowymi. 

DLA PARY

Zainspiruj się fantastycznymi pomysłami na podarunki dla papużek nierozłączek. Jeśli Ty i Twoja druga połówka należycie do tych, którzy nie mogą bez siebie żyć, sprawcie sobie prezenty do pary. Uzupełniające się ze sobą perfumy z damskiej i męskiej kolekcji, pasujące do siebie stylem oryginalne zegarki i biżuteria nadająca Waszemu wizerunkowi indywidualność to zdecydowanie coś dla Was. 

DLA DZIEWCZYNY

Nic tak nie cieszy, jak uśmiech na twarzy ukochanej. Dlatego warto dobrze wykorzystać Walentynki i przygotować dla niej wyjątkową niespodziankę. Biżuteria lśniąca magicznym blaskiem, zapach o urokliwej woni i zmysłowa bielizna podkreślająca kobiecy powab to upominki, które zapadną w pamięci na długo.