ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok

sob: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.06): handlowa

English Українська

Dzień Dziecka z Playmobil

Data dodania: 17 maja 2022

DZIEŃ DZIECKA w Atrium Biała to moc atrakcji!!

 

Bohaterowie uwielbianych przez wszystkie dzieci klocków Playmobil zapraszają do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Z tej okazji 28 maja w godzinach 11:00 – 19:00 zapraszamy na wydarzenie z Playmobil w Atrium Biała.

 

Już od progu gości będą witać Księżniczka oraz Rycerz – maskotki Playmobil – które chętnie zapozują do wspólnego zdjęcia.

 

Następnie czekać będą fantastyczne strefy wspanialej zabawy:

  • fizyczno-chemiczna- mali odkrywcy będą mogli wziąć udział w wielu interesujących eksperymentach, takich jak wybuch piany czy doświadczenia z suchym lodem lub ciekłym azotem,
  • biologiczna- pełna ciekawostek dla przyszłych medyków i przyrodników. Przygotowana zostanie wystawa owadów i skorupiaków oraz stanowiska z mikroskopami, gdzie najmłodsi będą mogli podejrzeć fascynujący świat mikroorganizmów. Dzieci nauczą się także rozpoznawać nazwy poszczególnych kości, a przy okazji dowiedzą się jak jest zbudowane ludzkie oko,
  • historyczna – tu będzie można przeżyć wirtualną przygodę za pomocą okularów VR. Dzieci wcielą się w rolę średniowiecznych rycerzy lub księżniczek, a wszystko za sprawą specjalnie przygotowanej strefy fotograficznej z akcesoriami stylizowanymi na pradawne.
  • plastyczna- w ramach niej zaplanowano malowanie przestrzenne w okularach VR, interaktywne kolorowanki oraz możliwość rysowania długopisem 3D
  • sportowa- rywalizacja w rzutach do kosza oraz wyścigi we wspinaniu się na ściance. Dodatkowo, zaplanowane zostały warsztaty z gry w Zośkę czy jazdy na trickboardzie, które świetnie uczą refleksu przy jednoczesnym utrzymywaniu balansu ciała.

 

Dodatkowo, w Atrium Biała będzie można podziwiać witryny z zabawkami Playmobil, obejrzeć seans w mini kinie czy zapozować do zdjęcia z figurami Playmobil w rozmiarze XXL na specjalnej ściance.