ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok

fri: 09:00 - 21:00; next sunday (31.03): non-trading day

Polski Українська

Kasjer-Pracownik Hali

Bi1 – Hipermarket Groceries

Wymiar godzin
Pełen etat
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KASJER/PRACOWNIK HALI

Miejsce pracy: bi1 Białystok

OFERUJEMY:

·       umowę o pracę na pół etatu z możliwością wypracowania większej liczby godzin,

·       dużą samodzielność w działaniu

·       stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·       wdrożenie na stanowisko pracy

·       premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy

·       prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedyne 50gr miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np. alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista)

·       atrakcyjne świadczenia socjalne

·       ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

·       możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”

TWOJE ZADANIA:

·       Obsługa kasy fiskalnej

·       Obsługa terminala i urządzeń kasowych

·       Obsługa klienta

OCZEKUJEMY:

·      Zaangażowania w pracę

·      Komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów

·      Umiejętności pracy w zespole

·      Aktualnych badań sanitarno – epidemiologicznych (mile widziane)

Czekamy właśnie na Ciebie!

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rella Investments sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311), przy ul. Grunwaldzkiej 64, moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i  w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/ WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Administratorem danych osobowych jest Rella Investments Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Grunwaldzka 64, 60-311 Poznań („Administrator”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem siedziby: 60-311 Poznań, ul. Grunwaldzka 64, tel. 502 035 396, adres e-mail: iod(at)schiever.com.pl

Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz zatrudnienie wybranego kandydata, na podstawie art.6 ust. 1 lit. b, tj. przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.

Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy Rella Investments Sp. z o.o., portale rekrutacyjne oraz podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne.

Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia procesu rekrutacji.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,

wniesienia skargi do GIODO z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2, a od 25 maja 2018 r. do zastępującego go Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Podanie danych jest wymogiem umownym, jest ono dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.