tue: 09:00 - 21:00; next sunday (21.07): non-trading day pl

Black Weekend w Atrium Biała

W tym roku Atrium Biała przedłuża Black Friday – zakupowe szaleństwo potrwa cały weekend! Od 24 do 26 listopada oprócz licznych promocji, centrum przygotowało rewelacyjny konkurs, w którym nagrodą główną będzie voucher na wycieczkę o wartości 5000 zł.
Black Friday, czyli tzw. Czarny Piątek, tradycyjnie rozpoczyna okres zakupów przedświątecznych. W tym dniu klienci mogą liczyć na wyjątkowe rabaty w sklepach. Ten handlowy zwyczaj narodził się w latach 60. w Stanach Zjednoczonych i w ciągu ostatnich kilku lat zyskał popularność także w Polsce.
Black Friday nie może zabraknąć również w Atrium Biała, które idzie o krok dalej. W tym roku chcąc ułatwić Państwu możliwość zakupów w promocyjnych cenach, wydłużamy akcję do niedzieli! – Dodatkowo na gości Atrium Biała czekać będą wyjątkowe nagrody do wygrania w konkursie: voucher o wartości 5000 zł na wycieczkę z biurem podróży TUI, a także tablety, smartfony oraz Karty Prezentowe Atrium Biała. Warunkiem wzięcia udziału będzie zakup karty upominkowej centrum o wartości min. 100 zł.

Special offer duration: 16.07