Galeria:
pon - sob: 09:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
bi1:
pon - sob: 08:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Aktualności

G-SHOCK x MAROK

G-SHOCK x MAROK

Ilu znacie artystów, którzy nie podążają utartymi ścieżkami, przełamują schematy i potrafią znaleźć własną, oryginalną drogę? To udało się twórcy o pseudonimie MAROK.  Jego postać jest jedyna w swoim rodzaju zarówno pod kątem artystycznych osiągnięć jak i  sukcesów związanych z prowadzeniem magazynu „Lodown”, który z powodzeniem redaguje już od 20 lat.

Twórczość MAROK’a jest silnie inspirowana światem skateboardingu i streetwearu, gdzie stwierdzenie „no rules” jest jedyną obowiązującą regułą. To właśnie łączy artystę  z marką G-SHOCK. Marką, która w świecie zegarków od ponad 30 lat łamie zasady gry, przyjęte schematy i normy, a wszystko po to, aby w efekcie stworzyć coś nowego, niekonwencjonalnego i ciekawego.

I tak, z okazji 35. urodzin wstrząsoodpornych czasomierzy spod znaku G,  MAROK zaprojektował niekonwencjonalny, kolaboracyjny model dostępny wyłącznie w G-SHOCK Store w Polsce.

Unikatowy zegarek inspirowany jest światem deski i streetwearu wczesnych lat 90. Oryginalny projekt powstał na bazie kultowego G-SHOCK GD-120, który jest jednym z najbardziej rozchwytywanych modeli niezniszczalnej marki. Niesztampowy design oparto na kontrastującej czarno-biała kopercie oraz wyświetlaczu z różowym podświetleniem tarczy wykończonej licznymi detalami.

Dekiel zdobi napis „No Comply”.  To hasło jednej z kampanii G-SHOCK nawiązującej do  legendarnego skateboardingowego tricku oraz braku zasad, jakimi rządzi się marka. Cały kolaboracyjny projekt stanowi ukoronowanie nierozerwalnego związku G-SHOCK ze światem HIP HOPu i streetwearu.

Model G-SHOCK x MAROK dostępny jest w limitowanej ilości wyłącznie w salonach G-SHOCK Store znajdujących się w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku i Kielcach.

Data dodania: 20 lipca 2018

Gdzie?

Time Trend

pon - sob: 9:00 - 21:00
nie: 10:00 - 20:00

http://www.timetrend.pl

85 741 07 09

Branża: Bielizna i biżuteria

s.bk2@timetrend.pl

Jak trafić do sklepu?