śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (30.06): handlowa en

GINO ROSSI Nowa Kolekcja Wiosna/Lato 2019

Data dodania: 10 kwietnia 2019

Chcemy zachwycić Cię mieszanką stylu z mocnymi akcentami etnicznymi i swobodnym łączeniem minimalizmu z konceptualnymi dekoracjami.
Techniczne materiały zostały przyozdobione dużą dozą kreatywności i awangardy.

Najmocniejszym punktem kolekcji jest jej uniwersalność i najwyższej jakości materiały.
Oprócz świeżego, letniego powiewu nie zabraknie wyrafinowanej klasyki w modnej odsłonie.

Odnajdź siebie i poczuj się wyjątkowo!

 

Czy to już koniec podróży? Zdecydowanie nie! Odwiedź nasze salony lub stronę internetową i zobacz więcej…

https://bit.ly/2I8aOe0

W tym sezonie zabierzemy Cię w niezwykłą podróż! W klimatyczne, relaksujące miejsce, które poprawi Twój nastrój i pobudzi do życia po zimowej nostalgii.

Przyroda, spokój i harmonia to skojarzenia, jakie przychodzą na myśl spoglądając na nową kolekcję Gino Rossi. Tęsknota za pięknym, odosobnionym zakątkiem świata, w którym natura zajmuje najważniejsze miejsce i wypełniona jest pastelową paletą barw.
Czy wiesz, że zupełnie niedaleko są miejsca, gdzie czas płynie znacznie wolniej?

Projektanci Gino Rossi zachwycą Cię mieszanką stylu z mocnymi akcentami etnicznymi i swobodnym łączeniem minimalizmu z konceptualnymi dekoracjami. Techniczne materiały zostały przyozdobione dużą dozą kreatywności i awangardy. Oprócz świeżego, letniego powiewu nie zabraknie wyrafinowanej klasyki w modnej odsłonie. Najmocniejszym punktem kolekcji jest jej uniwersalność i najwyższej jakości materiały.
W tej wyprawie jesteś globtroterem. Chcemy byś odnalazł siebie i poczuł się wyjątkowo!

Pierwsza przystań to IN TOUCH.

Pozwól się odprężyć i usłyszeć szum falującej wody. To idealny czas na zmysłową refleksję i kontemplacje. Niezwykle ważna jest integralność wzoru z Twoją sylwetką. Płynne, miękkie linie i kształty przypominające fale to kluczowe zdobienia w tym trendzie. Błyszczące lakierowane skóry utożsamiane z mieniącą się w słońcu taflą wody, zostały zestawione z transparentnymi elementami, które wspólnie sprawiają złudzenie płynnej powierzchni. Niebieski i jego rozmyte odcienie wspaniale pomogą Ci poczuć klimat naszej morskiej opowieści.
Czy to styl, który pozwoli Ci złapać balans ciała i umysłu?

Wracamy na ląd, by odnaleźć COMMOM GROUND.

To będzie symboliczny powrót do bliskości z naturą, celebracji korzeni i dziedzictwa. Subtelne tony ciepłych, bursztynowych odcieni i motywy inspirowane polną roślinnością podkreślą wyrafinowany charakter tego trendu. Oberżyna, czerwień i wypiekana żółć dodadzą głębi naturalnym barwom. W tym stylu nie mogło zabraknąć dziewczęcych kwiatów, frędzli, grubych splotów i drewnianych wykończeń. Inspiracje zostały zaczerpnięte z rzemiosła oraz sielskiego, wiejskiego życia. Rękodzieło nasyca projekty tradycją i kunsztem. Weź spokojny głęboki oddech, rozejrzyj się wokół siebie i poczuj wolność.

CREATIVE MANIFESTO — powrót do miasta.

Lubisz przerysowania, zakłócone proporcje i nieoczywiste połączenia kolorów? Creative manifesto to trend zdecydowanie dla Ciebie! Podążaj za stylem, który jest inspirowany dynamicznym miejskim krajobrazem. W kwestii obuwia to odświeżenie ponadczasowych fasonów i skupienie się na młodości. W projekty lat 80. i 90. projektanci za pomocą jaskrawych, kontrastujących elementów oraz kreatywnego mieszania faktur wprowadzili optymizm i dynamikę. Street art został przeniesiony na produkty. Pojawią się nadruki, slogany i odręczne napisy. To najlepszy moment, żeby wyrazić siebie!