ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok

pon: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (28.04): handlowa

English Українська

Godzina dla Ziemi w Atrium Biała

Data dodania: 22 marca 2022

Zgaś światło dla Ziemi!

26 marca w godzinach 20:30 – 21:30 Atrium Biała wyłączy oświetlenie fasady orz przygasi oświetlenie wewnątrz, biorąc udział w akcji „Godzina dla Ziemi”. W ten sposób przyłączając się do ogólnoświatowej inicjatywy i zachęcając do udziału w niej mieszkańców Białegostoku, w geście poparcia dla idei ochrony planety oraz walki ze zmianami klimatu.

 

Od 2007 roku do „Godziny dla Ziemi” namawia Światowy Fundusz na rzecz Przyrody (WWF), który corocznie organizuje akcję wyłączania świateł oraz urządzeń elektrycznych na jedną godzinę. Ten symboliczny gest jest wyrazem wspólnej troski o przyszłość Ziemi, pokazując, że prostymi codziennymi działaniami, jesteśmy w stanie pomóc naszej planecie. Globalna akcja „Godzina dla Ziemi” w każdym roku inspiruje setki milionów ludzi na całym świecie. W tym roku inicjatywa jest poświęcona walce ze zmianą klimatu. Do akcji może przyłączyć się każdy, zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Wystarczy wyłączyć prąd na godzinę – w tym roku w sobotę, 26 marca, między 20.30 a 21.30 czasu polskiego – aby włączyć działanie Ziemi.

 

 

Uczestnictwo w Godzinie dla Ziemi jest elementem programu Atrium Razem, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.