Galeria:
pon - sob: 09:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
bi1:
pon - sob: 08:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Aktualności

HISTORIA SUKCESU PISANEGO SZMINKĄ… SEPHORA

HISTORIA SUKCESU PISANEGO SZMINKĄ… SEPHORA

Misją SEPHORA od lat jest wspieranie kobiet w dążeniu do samorealizacji – zarówno zawodowej, jak i prywatnej. SEPHORA w Polsce oraz na świecie dodaje kobietom wiary we własne możliwości, inspiruje, uczy, podpowiada jak m.in. poprzez pracę nad własnym wizerunkiem, wejść na rynek pracy.

Teraz, w wybranych perfumeriach Sephora znajdziesz szminkę „A Little Magic” nr 22 z kolekcji Lipstories marki Sephora Collection w specjalnej, limitowanej edycji stworzonej we współpracy z Fundacją Sukces Pisany Szminką,.
Cały dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie działań Fundacji, a także największego w Polsce programu aktywizacji zawodowej Polek – Sukces TO JA, a konkretnie rozwój przedsiębiorczości kobiet oraz polskich startupów!

„Kiedy w grudniu spotkałam się z Sephora, która przyszła do nas z pomysłem wspólnej akcji, miałam poczucie, że zjawił się św. Mikołaj i dał mi wspaniały prezent na długo przed świętami” – mówi Olga Kozierowska, założycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. – „Pamiętam ten czas, gdy biuro Sukcesu Pisanego Szminką mieściło się jeszcze w salonie, w moim domu, a ja marzyłam wówczas nieśmiało, że ktoś, kiedyś stworzy szminkę specjalnie dla nas. I teraz to marzenie się spełniło. Dzięki tej szmince będziemy mogły wesprzeć jeszcze więcej kobiet, co jest i moją życiową misją, i misją naszej Fundacji. Jestem ogromnie szczęśliwa i wzruszona. Bardzo dziękuję Sephora za zaufanie i docenienie naszych działań.”

Matowa intensywna czerwień, kremowa w aplikacji formuła, bogate doznania oraz wsparcie wyjątkowego celu – to wszystko sprawi, że ta szminka to idealny wybór!

#Lipstories #SephoraCollection #SukcesPisanySzminka #SephoraPolska

Data dodania: 28 marca 2018

Gdzie?

Sephora

pon - sob: 9:00 - 21:00
nie: 10:00 - 20:00

85 874 42 28

Branża: Zdrowie i uroda

Jak trafić do sklepu?