ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (01.10): niehandlowa

English Українська
Dziecięcy Dzień Dziecka

Prezenty dla malucha

Niech najmłodsi w nieskrępowany sposób puszczają wodze fantazji! A z pomocą w rozwoju dzieci przychodzą wyjątkowe praktyczne zabawki i gadżety, które czynią ich dzieciństwo przyjemniejszym. Ubranka – kolorowe i komfortowe –  pozwalają na kreatywną zabawę!

 

W KRĘGU ZABAW

Wiosenno-letnie ciepłe dni sprzyjają rozrywkom na świeżym powietrzu! A na podwórku jak znalazł okażą się nieduże rowerki, hulajnogi i rolki, które nie tylko zapewnią moc atrakcji najmłodszym, ale pozwolą rozwijać sprawność ruchową i koordynację. Dla dzieci, które kochają spędzać czas w swoim dziecięcym pokoiku idealne okażą się lalki i pluszaki. Dzieciaki je kochają, a taki prezent będzie świetnym pomysłem na każdą okazję – nie tylko na dzień dziecka.

 

 

W ŚWIECIE BARW

Choć jeszcze niedawno moda dziecięca inspirowała się w dużej mierze trendami dla dorosłych, teraz ponownie do łask wróciły barwne fasony, którym bliżej do bajkowego świata. Odcienie pomarańczowego, różu, pastelowe tony i soczyste zielenie dzieciaki noszą od stóp do głów upodobniając się do swoich ulubionych kreskówkowych bohaterów! Dziewczynki wciąż kochają księżniczki, mali panowie fascynują się dinozaurami i grami komputerowymi, które często zdobią ich bluzy, spodenki i akcesoria!

Sprawdź pozostałe trendy: