ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (01.10): niehandlowa

English Українська
Nastolatce na Dzień Dziecka

Prezenty dla Nastolatki

Piękne kolory, m.in. millennial pink i uznany za kolor roku fiolet very peri, dodatki o ciekawych formach i akcesoria inspirowane latami 90. i 2000 są teraz na czasie. To te rzeczy ucieszą młodą wielbicielkę mediów społecznościowych. Może okażą się więc trafionym pomysłem na 1 czerwca?

GADŻET GIRL

Klasyka? W szafie nastolatki nie ma miejsca na nudę, dlatego młode dziewczyny nie boją się eksperymentów i dyktują modę po swojemu. Liczy się różnorodność i umiejętność wyróżnienia z tłumu – tak przecież można zdobyć popularność na Instagramie. Dlatego niezbędnym sprzętem okaże się dobry smartfon, który ułatwi działania na social mediach, prowadzenie relacji i tworzenie reelsów. Z pomocą przyjdą także wszelkie tablety i gadżety, dzięki którym stworzymy idealne oświetlenie do selfie!

 

PINK LOVER VS PURPLE FAN

Te dwa kolory zostały uznane za najbardziej instagramowe. Era millennial pink, czyli soczystego różu ustępuje miejsce delikatnemu fioletowi. Idealnie, gdy ze sobą współgrają! Odcień lila i słodki ton gumy balonowej możemy nosić od stóp do głów! Chcesz wywołać radość u nastolatki – pamiętaj o tej silnej kolorystycznej tendencji!

 

INSTATRENDY

Kiedyś to wybiegi dyktowały trendy, teraz to, co jest modne wskazują… influencerki. A moda w sieci zmienia się bardzo szybko. Obok perłowej biżuterii w sieci królują kwiatowe, eleganckie zapachy, buty na grubej podeszwie noszone do oversizowej marynarki i biżuteria z charmsami do zbierania!

 

Zainspiruj się!

Sprawdź pozostałe trendy: