ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (01.10): niehandlowa

English Українська
Nastolatkowi na Dzień Dziecka

Prezenty dla nastolatka

Gadżety, które zwrócą uwagę obserwatorów na Tik-Toku? To medium społecznościowe jest teraz na czasie wśród najmłodszych i to ono wyznacza trendy. Nowoczesne akcesoria, dodatki z pomysłem, ubrania, obok których trudno przejść obojętnie. Te wszystkie gadżety okażą się idealnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Dziecka. Co w modzie najmłodszych piszczy?

 

ERA GAMERA

Na Youtubie i na Tik-Toku popularnością cieszą się gamerzy, czyli wielbiciele gier komputerowych, komentujący swoje poczynania w wirtulanym świecie. Dlatego sprzęty, gry i multimedialne akcesoria będą najbardziej pożądanym prezentem z okazji Dnia Dziecka. Płyty na konsole, dobrej jakości słuchawki i pady oraz kierownice ułatwią nastolatkom rozwijanie swoich pasji i zainteresowań!

 

CO ZE SOBĄ FITUJE?

Jeśli nie słyszeliście tego określenia, warto je poznać! „Co ze sobą fituje”, oznacza nic innego, jak dopasowanie do siebie ubrań i dodatków. W szafach młodych mężczyzn króluje wygoda – luźne oversize’owe T-shirty, bluzy hoodie z kapturem i masywne sneakersy. Spodnie? Dżinsy z szerokimi nogawkami albo z kieszeniami w stylu cargo. Nie zapominajmy o istocie dodatków – dobry zegarek, pakowny plecak albo skarpetki z zabawnym motywem podrasują nastoletni look i pomogą wyróżnić się z tłumu!

Sprawdź pozostałe trendy: