ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok

nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (30.06): handlowa

English Українська
Uroda

Kosmetyki w atrakcyjnej cenie

 
Jeśli poszukujesz kosmetyków w korzystniejszych niż zazwyczaj cenach, docenisz posezonowe wyprzedaże. Duże obniżki to dobra okazja, by wypróbować na przykład produkty marek premium, które w regularnych cenach mogą wydawać się niepotrzebnym wydatkiem.
 
Wybierając kosmetyki, należy pamiętać, by kupować jedynie te, z których faktycznie będziemy korzystać. Wiele z nich ma bowiem określoną datę ważności – to jedna z podstawowych rzeczy, na które należy zwracać uwagę, korzystając z atrakcyjnych promocji.

Produkt promocyjny

Mleczko do ciała - 39,90 zł na 31,90 zł

Noworoczna wyprzedaż to pretekst, by kupić np. wymarzone perfumy, które z pewnością okażą się świetną inwestycją, bo będziemy z nich korzystać przez długi czas od zakupu. Podobnie rzecz ma się z kosmetykami kolorowymi. Ulubiony podkład, sprawdzony tusz do rzęs, oryginalna, dopasowana do typu urody kredka do oczu to tylko kilka pomysłów na kosmetyki, które powinniśmy mieć w podręcznej kosmetyczce.

Zanim wybierzemy się do drogerii na wyprzedaże, warto przeczytać opinie o nowościach kosmetycznych, zapoznać się ze składami produktów, uzyskać więcej informacji o nich. Z pomocą przychodzą urodowe blogi, trendsetterki i instagramerki oraz dział beauty magazynów lifestylowych. Także na naszej stronie możecie zobaczyć rekomendowane produkty dostępne na sale!

Podane ceny produktów mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ostateczną cenę podaje sprzedawca.