ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (01.10): niehandlowa

English Українська
Zdrowie pod kontrolą

„Zdrowie pod kontrolą” jest cyklicznym wydarzeniem edukacyjnym, prozdrowotnym i społecznym, przeprowadzanym co roku w 17 miastach Polski przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

 

W sobotę 22 kwietnia w godzinach 10:00-17:00 będzie można skorzystać z darmowych badań i porad medycznych w naszym Centrum Handlowym. Tego dnia dostępnych będzie szereg stanowisk, na których osoby zainteresowane będą mogły uzyskać informacje na temat:

pomiaru cukru, ciśnienia, analizy składu masy ciała, spirometrii (spirometria od 13:00), USG (usg tylko w godzinach 12:00-14:00). Dodatkowo pojawią się stanowiska: z testami psychiatrycznymi, profilaktyka raka piersi i jąder, DKMS – rejestracja dawców szpiku. 

 

 

Przewidziano również atrakcje dla najmłodszych, m.in. zabawę edukacyjną w „Szpital Pluszowego Misia”. To projekt, którego celem jest pomoc dzieciom w pokonywaniu i oswajaniu lęku przed wizytą w gabinecie lekarskim oraz zmniejszenie strachu przed personelem medycznym i podstawowymi czynnościami wykonywanymi w czasie badania lekarskiego.

 

 

Badania będą się odbywały naprzeciwko sklepu Reserved.

 

 

Współpraca przy „Zdrowiu pod kontrolą” jest częścią programu Atrium Razem, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.

Sprawdź pozostałe trendy: