ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok

nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (30.06): handlowa

English Українська

LEGO MINECRAFT w Atrium Biała

Data dodania: 7 sierpnia 2023

WEJDŹ DO ŚWIATA LEGO MINECRAFT I PRZEŻYJ NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ!

 

Poczuj radość z gry w nowy sposób! Uruchom swoją wyobraźnię i zobacz jak sceny z gry ożywają za sprawą klocków LEGO! Wiernie odwzorowane akcesoria i figurki zainspirują Cię do przeżywania wspaniałych przygód!

 

 

Kiedy: 26-27 SIERPNIA w godzinach 12:00 – 18:00

Gdzie: pasaż Atrium Biała przy Housie, Reserved i Hebe

 

 

Znajdziesz tutaj kilka stref – każda oferuje inne, wyjątkowe atrakcje:

 

KUŹNIA

To właśnie tutaj zbudujesz wybrane przez siebie narzędzie, niezbędne do przetrwania w świecie gry. Po jego wykonaniu wejdź do oświetlonego blaskiem pochodni wnętrza kuźni, by złożyć swoje narzędzie na blacie hutniczym. Otrzymasz pamiątkowy upominek*.

 

 

WARSZTAT

Znajdziesz tu gabloty z ekspozycją najbardziej okazałych oficjalnych zestawów oraz miejsce przy stole warsztatowym, gdzie możesz zbudować wybrany przez siebie zestaw.

 

 

PRACOWNIA

Stanowiska z klockami LEGO przygotowanymi do budowania własnych projektów ze świata MINECRAFT. Tworząc i eksplorując, przygotowujesz się do przetrwania w świecie gry.

 

 

JASKINIA

Oto miejsce, w którym każdy gracz rozpoczynał swoją przygodę i szukał schronienia, gdy zapadała noc. W jaskini możesz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

 

 

STREFA DUPLO

Raj dla najmłodszych (od 1,5 do 5 lat), czyli mnóstwo klocków LEGO® DUPLO® w wielkim basenie. Wpadniesz ze swoimi pociechami? Dzieci będą budować i pozować do pamiątkowych zdjęć na wykonanym z klocków motorku DUPLO®, a Ty odpoczniesz.

 

 

*Liczba upominków ograniczona