śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (28.02):niehandlowa en

Najwyższa jakość z myślą o najmłodszych: marka BARTEK w ofercie sklepów DEICHMANN

Data dodania: 13 września 2019

Najnowszy sezon będzie stał pod znakiem nowości dedykowanych najmłodszym klientom. Do grona marek dziecięcych, dostępnych w sklepach Deichmann dołącza firma Bartek. Buty dostępne będą nie tylko w polskich sklepach, ale również w Rumunii, Bułgarii, Czechach i na Słowacji.
Niecodzienny design, najwyższa jakość i troska o zdrowie dziecięcych stóp. Tak w kilku słowach można opisać kolekcję Bartek, która w tym sezonie zadebiutuje w sklepach Deichmann. Rodzice najmłodszych dzieci znajdą zarówno coś idealnego na jesienne spacery, jak i na długie zabawy w śniegu.
O komfort, wygodę i bezpieczeństwo dzieci zadbają wysokiej klasy materiały oraz autorskie rozwiązania gwarantujące nieprzemakalność, jak BRTKtex czy termoregulację, jak RELUGAN. Kolekcja Bartek to nie tylko najwyższa jakość. Buty dostępne w sklepach Deichmann cechuje również wyjątkowy design inspirowany aktualnymi trendami w modzie dziecięcej. Nie zabraknie więc ciekawych rozwiązań kolorystycznych, połyskujących elementów czy futrzanych dodatków. Jedno jest pewne: będzie w czym wybierać!

Lokalizacja najemcy

Piętro

Legenda

bankomat
info punkt
pokój matki z dzieckiem
schody ruchome
toaleta dla niepełnosprawnych
toaleta
winda
darmowe wifi na terenie całego obiektu
wypożyczalnia pojazdów/wózków dla dzieci
karta prezentowa