Galeria:
pon - sob: 09:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
bi1:
pon - sob: 08:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Aktualności

Nowa kolekcja EDIFICE Momentum na każdy dzień w Time Trend

Nowa kolekcja EDIFICE Momentum na każdy dzień w Time Trend

24/7 dni w tygodniu

Nowa kolekcja EDIFICE Momentum na każdy dzień

 

Momentum to wyjątkowa linia w świecie zegarków EDIFICE. Nazwę zaczerpnęła z angielskiego wyrazu oznaczającego pęd. Jest projektowana z myślą o młodych, aktywnych mężczyznach, którzy lubią szybkie tempo życia pełne wyzwań i samorealizacji. W tym sezonie EDIFICE ma przyjemność zaprezentować nową odsłonę linii Momentum – ERA-110D. Jak na markę stworzoną dla prawdziwego fana motoryzacji przystało, w kampanii promującej nowości zobaczymy ambasadora EDIFICE, dziennikarza motoryzacyjnego Adama Kornackiego.

 

 

Wygoda połączona ze stylem zwana sportową elegancją to dominująca cecha ERA-110D. Tym razem Adam Kornacki zamienił szykowny garnitur na nieco luźniejszy strój, w którym prezentuje się jak zwykle nienagannie. Na klimatycznych zdjęciach nie mogło zabraknąć także samochodu – w końcu świat motoryzacji połączył dziennikarza z marką EDIFICE. Sama linia Momentum doskonale wpisuje się w wizerunek Adama Kornackiego. Mistrz Polski w wyścigach samochodowych z 2009 roku uwielbia aktywne, szybkie tempo życia – 24/7 dni w tygodniu, maksymalnie czerpiąc z każdej upływającej minuty. Dla takich mężczyzn został zaprojektowany nowy EDIFICE. Bez względu na sytuację czy okoliczności, ERA-110D będzie praktycznym towarzyszem każdego dnia. Model, który wybrał Adam Kornacki został w całości wykonany ze stali szlachetnej. Dzięki specjalnej technice zmatowienia osiągnięto wyważoną                   i stonowaną kolorystykę. Za sprawa dużych, jasnych indeksów kontrastujących z ciemnym tłem tarcza jest przejrzysta i czytelna. Wśród funkcji znajdziemy timer, 3 alarmy oraz datownik. Wszystkie dane wyświetlają się na cyfrowych tarczkach co doskonale uzupełnia design zegarka. ERA-110D posiada również wodoszczelność na poziomie 100m – to standard w całej palecie marki EDIFICE. Świetną jakość dopełnia żywotność baterii – przez 10 lat nie trzeba martwić się o jej wymianę. I mogłoby się wydawać

 

, że zegarek w takim stylu i z takim wyposażeniem to nie najmniejszy wydatek. Jednak atrakcyjność cenowa to kolejna nieodłączna cecha linii Momentum. Dzięki niej każdy młody i dynamiczny mężczyzna bez większych przeszkód będzie mógł rozpocząć przygodę z bogatą ofertą doskonałej japońskiej marki.

 

Zegarek EDIFICE EFR-110D dostępny jest w sieci salonów Time Trend oraz na timetrend.pl w cenie 599zł

Data dodania: 6 września 2018

Gdzie?

Time Trend

pon - sob: 9:00 - 21:00
nie: 10:00 - 20:00

http://www.timetrend.pl

85 741 07 09

Branża: Bielizna i biżuteria

s.bk2@timetrend.pl

Jak trafić do sklepu?