wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (25.10): niehandlowa en

NOWOŚĆ W SEPHORA – PHLOV by Anna Lewandowska

Data dodania: 29 października 2019

Już od dziś w perfumerii SEPHORA znajdziesz nową polską markę pielęgnacyjną! Phlov by Ana Lewandowska to produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, które dbają nie tylko o Twoją skórę, ale również o nastrój! Wszystkie produkty Phlov są wielofunkcyjne, nie tylko pielęgnują skórę, lecz także docierają do źródła problemów, by zapobiec im w przyszłości!

 

Odpowiednie odżywianie i pielęgnacja skóry jest równie istotna, jak zdrowa dieta. Phlov to nowa polska marka pielęgnacyjna, która łączy w sobie ekspercką wiedzę, miłość do natury oraz radość płynącą z mądrego dbania o potrzeby skóry.

Te założenia znajdują potwierdzenie w trzech filarach marki: #green, #smart, #joy, będących fundamentem jej tożsamości i jej haśle: “Złap swój moment. PHLOV”. Nazwa nawiązuje do stanu określanego w psychologii pozytywnej jako flow – czyli stanu pełnego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą radość, spokój i szczęście. Wszystkie produkty Phlov są wielofunkcyjne – nie tylko pielęgnują skórę, lecz także docierają do źródła problemów, by zapobiec im w przyszłości!

Już od dzisiaj naturalne wegańskie, produkty do pielęgnacji twarzy i ciała marki Phlov by Anna Lewandowska czekają na Was w perfumerii SEPHORA!

  • pon - sob: 09:00 - 21:00,
    nie: 10:00 - 20:00
  • 858744228
  • Zdrowie i uroda

Lokalizacja najemcy

Piętro

Legenda

bankomat
info punkt
pokój matki z dzieckiem
schody ruchome
toaleta dla niepełnosprawnych
toaleta
winda
darmowe wifi na terenie całego obiektu
wypożyczalnia pojazdów/wózków dla dzieci
karta prezentowa