ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok

sob: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.06): handlowa

English Українська

Podlaskie Targi Pracy w Atrium Biała

Data dodania: 14 października 2021

Chcesz zmienić pracę? Szukasz nowej?

 

Podlaskie Targi Pracy to doskonałe do tego miejsce!

 

22-23.10. 2021 w godz. 12:00 – 18:00 swoją ofertę zaprezentują głównie duże, stabilne firmy, które ze względu na rozwój, poszerzają kadrę i poszukują kolejnych pracowników.

 

Przyjdż uzyskaj pomoc w napisaniu CV i skonsultuj ścieżki kariery zawodowej z profesjonalistami z Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Oferta Wojewódzkiego Urzędu Pracy w ramach targów będzie obejmować:

  • Doradztwo zawodowe dla osób poszukujących pracy – pomoc w przygotowaniu CV, przygotowanie do poszukiwania pracy i do rekrutacji, badania predyspozycji zawodowych i kompetencji
  • Doradztwo zawodowe dla osób pracujących – badanie kompetencji, radzenie sobie ze zmianami, stresem, emocjami, doskonalenie zawodowe (m.in. informacja o bezpłatnych możliwościach szkoleniowych)
  • Oferty pracy na terenie woj. podlaskiego
  • Pośrednictwo pracy w ramach sieci EURES i oferty pracy na terenie UE (w tym prace sezonowe)
  • Informację o projektach z Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanych na terenie województwa podlaskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Programu Wiedza Edukacja Rozwój

 

Atrium Biała weszła we współpracę z Kurierem Porannym i Gazetą Współczesną chcąc tym samym wesprzeć zarówno lokalną przedsiębiorczość, jak i społeczność poszukującą pracy.

 

 

 

 

Partnerstwo w organizacji Podlaskich Targów Pracy to element programu Atrium Razem, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.