ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok

czw: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (31.03): niehandlowa

English Українська

Lider Zespołu Piekarnia/Cukiernia

Bi1 – Hipermarket Art. spożywcze

Wymiar godzin
Pełen etat
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę

Obecnie do naszego Hipermarketu bi1 w Białymstoku poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

LIDER ZESPOŁU PIEKARNIA/CUKIERNIA

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wdrożenie na stanowisko pracy,
  • premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedyne 50 gr. miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),
  • atrakcyjne świadczenia socjalne,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”,
  • udział w kwartalnych „spotkaniach przy kawie”, podczas których otrzymasz wiele ciekawych informacji, a także słodkie co nieco :).

Obowiązki:

  • przygotowywanie produktów zgodnie z recepturami,
  • weryfikacja receptur, przygotowywanie prób nowych produktów,
  • dbałość o jakość i estetykę przygotowywanych produktów,
  • obsługa pieców piekarniczych/cukierniczych,
  • przestrzeganie zasad higieny i procedur na stanowisku pracy.

Oczekujemy:

  • wykształcenia gastronomicznego lub pasji do pieczenia,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • znajomości systemu HACCP oraz zasad Dobrej Praktyki Higienicznej i Produkcyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rella Investments sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311), przy ul. Grunwaldzkiej 64 moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/ WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Administratorem danych osobowych jest Rella Investments Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Grunwaldzka 64, 60-311 Poznań („Administrator”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem siedziby: 60-311 Poznań, ul. Grunwaldzka 64, tel. 502 035 396, adres e-mail: iod(at)schiever.com.pl

  • Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz zatrudnienie wybranego kandydata, na podstawie art.6 ust. 1 lit. b, tj. przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  • Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy Rella Investments Sp. z o.o., portale rekrutacyjne oraz podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne.
  • Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  • Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia procesu rekrutacji.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia skargi do GIODO z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2, a od 25 maja 2018 r. do zastępującego go Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
  • Podanie danych jest wymogiem umownym, jest ono dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.