wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (31.05): niehandlowa en

PREMIERA Kolekcji Specjalnej Pretty One by PODWIKA

Data dodania: 4 października 2019

PrettyOne Warsaw by PODWIKA to wyjątkowa, limitowana linia, stworzona we współpracy z projektantem młodego pokolenia Łukaszem Podwiką prezentująca świeże spojrzenie na aktualne trendy.

 

Łukasz Podwika to doświadczony projektant, słynący z perfekcjonizmu i zamiłowania do piękna. Przez wiele lat rozwijał swój talent u boku uznanych, międzynarodowych kreatorów mody. Twórca linii Pretty One by PODWIKA zestawia klasykę z nowoczesnością, proponuje wyraziste stylizacje dla kobiet, które nie lubią nudy i nie boją się modowych eksperymentów.

 

Kolekcja jest utrzymana w klimacie lat 80. Bufiaste rękawy, oversizowe kroje, kwiatowe wzory w stylu retro oraz zmysłowe wycięcia to elementy ubrań, które w szczególny sposób zainspirowały projektanta do stworzenia tej kolekcji. Modele wykonane są z wysokiej jakości tkanin, które zdobią autorskie nadruki i ręcznie wyszywane aplikacje. Dominującym kolorem jest klasyczna czerń przełamana wyrazistym pomarańczem, musztardową żółcią oraz futurystycznym złotem i srebrem.

Zależało nam, aby w każdym modelu połączyć elegancję z sensualnościa tak, aby kobiety nosząc te ubrania czuły się piękne, zmysłowe i wyjątkowe.

 

Zapraszamy do Salonów!

 

  • pon - sob: 09:00 - 21:00,
    nie: 10:00 - 20:00
  • 503 062 570
  • Moda

Lokalizacja najemcy

Piętro

Legenda

bankomat
info punkt
pokój matki z dzieckiem
schody ruchome
toaleta dla niepełnosprawnych
toaleta
winda
darmowe wifi na terenie całego obiektu
wypożyczalnia pojazdów/wózków dla dzieci
karta prezentowa