ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok

śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (12.02): niehandlowa

English Українська

PREMIERA! Strefa eobuwie.pl w sklepie CCC to nowość w Atrium Biała!

Data dodania: 13 grudnia 2022

Strefa daje Ci możliwość składania i odbioru zamówień w ramach usługi Rezerwuj i Przymierz! Pozwala dokonywać szybkich zwrotów i reklamacji.

 

Czym jest usługa Rezerwuj i Przymierz ? To rozwiązanie umożliwiające dokonanie rezerwacji online produktów z oferty internetowej eobuwie.pl a następnie przymierzenie ich na miejscu w strefie. Przymierzaj zarezerwowane produkty do woli, zdecyduj o zakupie i zapłać tylko za wybrane produkty na miejscu!  Nowością jest również możliwość przeglądania asortymentu od ponad 800 na tabletach czy skaner esize.me, który pomoże idealnie dopasować buty do twojego rozmiaru.

To wszystko od dziś dostępne jest w wyjątkowej interaktywnej strefie eobuwie.pl w sklepie CCC na poziomie 2!  Nie możesz przegapić tej premiery!

 

Usługa Rezerwuj i Przymierz tylko w eobuwie.pl

Lubisz przymierzyć zanim kupisz? Skorzystaj z usługi Rezerwuj i Przymierz w eobuwie.pl

Czym jest usługa Rezerwuj i Przymierz? To rozwiązanie umożliwiające dokonanie rezerwacji online produktów z oferty internetowej eobuwie.pl oraz modivo.pl, a następnie przymierzenie ich na miejscu w sklepie stacjonarnym.

Zapłacisz tylko za wybrane produkty, które po przymierzeniu na miejscu przypadną Ci do gustu!
Jak to zrobić? Podczas zakupów na stronie eobuwie.pl lub modivo.pl zaznacz metodę dostawy ,,Odbiór i płatność w sklepie”.

Od momentu złożenia rezerwacji w domu do dostawy do wskazanego sklepu stacjonarnego upłynie maksymalnie 48h! Powiadomienie SMS, poinformuje Cię, gdy rezerwacja będzie gotowa do przymiarki.

W sklepie skorzystaj z ekranu do odbioru zamówień, dzięki któremu obsługa w kilka minut dostarczy Ci Twoją rezerwację!

Dodatkowo na miejscu w sklepie eobuwie.pl czeka na Ciebie kilka tysięcy produktów dostępnych od ręki, dzięki czemu w łatwy sposób możesz dobrać pasujące dodatki i akcesoria.

Decydujesz – kupujesz!

 

Lokalizacja najemcy

Piętro

Legenda

bankomat
info punkt
pokój matki z dzieckiem
schody ruchome
toaleta dla niepełnosprawnych
toaleta
winda
darmowe wifi na terenie całego obiektu
wypożyczalnia pojazdów/wózków dla dzieci
karta prezentowa