Galeria:
pon - sob: 09:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
bi1:
pon - sob: 08:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Promocja

W TK Maxx Black Friday odbywa się każdego dnia!

W TK Maxx Black Friday odbywa się każdego dnia!

Listopad, to dla wielu czas oczekiwania na Black Friday, ale… po co czekać? W TK Maxx perełki od projektantów i znanych marek codziennie są dostępne w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie, a w listopadzie będzie tu można odkryć jeszcze więcej markowych inspiracji.

W każdym tygodniu miesiąca sklepy TK Maxx już od samego progu będą witać klientów ogromną dawką inspiracji!

W pierwszym tygodniu listopada zakupowe szaleństwo czeka na miłośników butów a drugi tydzień to doskonały moment na zakup prezentów dla miłośników stylowych wnętrz! Na pierwszym planie pojawi się elegancka pościel i ręczniki, zastawa stołowa, ale także ubrania dla dzieci i wygodnie dzianiny.

Trzeci tydzień obfitować będzie w perełki od największych projektantów! Będzie można odkryć stylowe ubrania dla fanów luksusowego szyku. Nie zabraknie również modnych akcesoriów kuchennych tj. miedziane garnki czy marmurowe tace. Perełki pojawią się także wśród prezentowych pudełek – w końcu największe skarby zasługują na wyjątkową oprawę!

W ostatnim, czwartym tygodniu listopada sklepy TK Maxx przywitają klientów technologicznymi nowinkami – nowoczesnymi suszarkami, prostownicami czy designerskimi bezprzewodowmi słuchawkami. Pojawią się także perełki niemieckich i brytyjskich marek!

Nie przegap błyskawicznych dostaw znanych marek w TK Maxx w listopadzie! Najlepsze marki i prawdziwe designerskie perełki w bezbłędnych cenach – takie okazje znikają w mgnieniu oka!

Data rozpoczęcia: 14.11.2017
Data zakończenia: 30.11.2017

Gdzie?

TK Maxx

http://www.tkmaxx.pl

85 665 50 00

Branża: Dom i multimedia, Moda, Obuwie i akcesoria skórzane

obslugaklienta@tkmaxx.pl

Jak trafić do sklepu?