pon: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (09.08): niehandlowa en

Słoń Benjamin seanse specjalne 1-2.08.2020 kino Helios

Data dodania: 27 lipca 2020

Helios Atrium Biała Białystok zaprasza na film o perypetiach przyjacielskiego choć trochę niezdarnego słonia Beniamina i jego najlepszego przyjaciela – chłopca Otto. Czeka ich ważne zadanie, muszą uratować zoo w Newtown przed przebiegłym planem Zory Zack.

 

Seanse filmu Słoń Benjamin odbędą się w sobotę (01.08) oraz niedzielę (02.08) o godzinie 11:00 i 13:30.

Przed seansem, na dzieci będą czekać quizy i zagadki do rozwiązania, a na każdego małego kinomana będzie czekał upominek.

Nareszcie wakacje! Otto nie może się doczekać, aby spędzić najbliższe tygodnie ze swoim najlepszym przyjacielem Słoniem Benjaminem w zoo. Jednak jego dobry humor jest zakłócany przez zmartwienia dyrektora zoo, który pilnie potrzebuje pieniędzy na konieczne naprawy. Trzeba zatem zorganizować loterię z nagrodami! Tymczasem burmistrz Newtown ogłasza, że zatrudnił przebiegłą Zorę Zack, aby zmodernizować zoo i uczynić z niego najbardziej pokazowy obiekt w Newtown. Zora Zack próbuje przekonać do siebie Benjamina, który ma stać się nową twarzą reklamową kampanii promującej nowe zoo. Ale w rzeczywistości przebiegła Zora ma zupełnie inny cel… Czy Otto, Benjamin i inni mieszkańcy zoo zdążą pokrzyżować jej podstępne plany?

  • pon - sob: 09:00 - 21:00,
    nie: 10:00 - 20:00
  • 85 710 81 90
  • Rozrywka i kultura

Lokalizacja najemcy

Piętro

Legenda

bankomat
info punkt
pokój matki z dzieckiem
schody ruchome
toaleta dla niepełnosprawnych
toaleta
winda
darmowe wifi na terenie całego obiektu
wypożyczalnia pojazdów/wózków dla dzieci
karta prezentowa