ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (02.06): niehandlowa

English Українська

Spotkanie z Kicią Kocią w Atrium Biała!

Data dodania: 13 listopada 2023

Chcesz odkrywać świat z Kicią Kocią i przyjemnie spędzić czas?!

Już wkrótce ta mała bystra kotka zawita do Atrium Biała z bardzo ciekawym programem wypełnionym mnóstwem atrakcji. W dniach 24 i 25 listopada najmłodsi będą mogli wziąć udział w grach, zabawach edukacyjnych i konkursach, na dodatek posłuchać bajek o  niezwykłych przygodach Kici Koci, zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie i wygrać atrakcyjne nagrody!

 

Na dzieci będzie czekać kilka interesujących stref:

  1. Strefa animacji – konkursy i zabawy muzyczno-ruchowe przeprowadzane pod opieką koordynatorek. W programie przewidziano naukę piosenki i wspólne śpiewanie, naukę tańca, zadania rozwijające pamięć, koncentrację i spostrzegawczość czy też zabawy ruchowe. Uczestnicząc w konkurencjach można zdobyć atrakcyjne nagrody – maskotki, mini gry i książeczki
  2. Miasteczko Kici Koci- Strefa domków, gdzie dzieci zobaczą na własne oczy, jak mieszka Kicia Kocia, a także wezmą udział w zaplanowanych dla nich różnych sprawnościach.
  3. Miasteczko Kici Koci- Strefa zabaw – dzieci będą miały okazję: ułożyć sześcienne puzzle, ozdobić maskę według własnych pomysłów i inwencji twórczej, nauczyć się rysować Kicię Kocię na specjalnych tablicach multimedialnych, wykonać kolorowanki czy też wziąć udział w zabawie „Połącz kropki”
  4. Strefa foto z Kicią Kocią i Nuniusiem
  5.  Strefa malowania buziek

 

Za udział we wspólnej emocjonującej zabawie z Kicią Kocią wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy imienne.

 

Nie zabraknie także słodkiej przekąski dla zarejestrowanych klubowiczów programu #maszokazje: posiadacze kuponu będą mogli odebrać darmową watę cukrową.

 

Spotkanie z Kicią Kocią odbędzie się w Atrium Biała w dniach 24-25 listopada, w godzinach 12.00-18.00. Wydarzenie rozlokowane będzie w pobliżu salonów Sephora i Reserved. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.