śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (25.08): handlowa en

Tajemniczy ogród w Twoim domu

Data dodania: 15 lutego 2019

Dziesiątki kompozycji kwiatowych w przeróżnych formach, małych i dużych bukietów, niezwykle kreatywnych pomysłów na dekoracje do wnętrz i na zewnątrz – to naprawdę robi ogromne wrażenie. Tegoroczną odsłonę targów otwiera wystawa dekoracji ze sztucznych kwiatów i roślin. Przy czym słowo „sztuczne” jest tu zupełnie nie na miejscu. – Kwiaty i rośliny z najnowszej kolekcji marki Eurofirany swoim wyglądem, strukturą do złudzenia przypominają te naturalne. Dotykając niektórych z tych dekoracji, mamy wrażenie, że widzimy i dotykamy prawdziwych, żywych kwiatów. To ukłon w stronę trendu na naturalność. Te dekoracje to absolutny hit tegorocznych targów – opowiada dekoratorka i blogerka Izabela Konior. I ma rację, bo przechodząc przez pomieszczenie wypełnione bukietami i kreatywnymi dekoracjami z roślin i kwiatów mamy wrażenie, że znaleźliśmy się w zaczarowanej przestrzeni tajemniczego ogrodu.

Czar wiosennych nowości

Zaczarowani możemy poczuć się też ogromem inspirujących, pięknych nowości, jakie proponuje marka Eurofirany na sezon wiosenny 2019 roku. Nowa, połyskująca odsłona kochanych już przez klientów welwetów, zachwycająco różnorodna, designerska ceramika, hipnotyzujące grafiki i obrazy to tylko część z niezwykle różnorodnego asortymentu najnowszych trendów. Tym razem na jeszcze większą uwagę zasługują z pewnością rolety rzymskie. – Wykorzystanie materiałów o różnorodnych fakturach, kolorach i wzorach sprawia, że przed klientami otwiera się cały wspaniały wachlarz możliwości. Myślę, że nawet jeśli ktoś do tej pory nie był estetycznym entuzjastą rolet rzymskich, jeśli zobaczy najnowszą ofertę rolet marki Eurofirany, oszaleje na ich punkcie. Zaskakująco piękne okazują się także zaproponowane przez dekoratorów połączenia rolet z miękkimi, welwetowymi zasłonami. Efekt jest naprawdę obłędny – podsumowuje Agnieszka Harasiuk, dyrektor działu importu. A jeśli ktoś nie będzie w stanie samodzielnie zdecydować się na wybór dekoracji z tak bogatej oferty nowości, może zdać się na wybór światowej sławy projektantki, Evy Minge. Artystka wyznaczyła kolekcje i produkty, które uznała za szczególnie piękne, oryginalne i najbardziej trendy. Możemy więc z ufnością zdać się na jej wybory.

Dla każdego coś pięknego

Tej wiosny to hasło zdaje się wybrzmieć z wielką mocą. Marka Eurofirany przygotowała bowiem trzy nowe kolekcje (Ella, Diva, Reina), trzy linie produktów sprofilowane pod względem estetycznym i ekonomicznym dla różnych grup klientów. –  Linia Ella to propozycja dla młodych, być może urządzających swoje pierwsze lokum osób, które  lubią modne wzornictwo i częste zmiany. Divę docenią wszyscy Ci, którzy kochają się wyróżniać. Nieco ekstrawagancki styl i oryginalność – tak można by streścić tę linię. Z kolei dla ceniących sobie przede wszystkim najwyższą, luksusową jakość i elegancki, unikatowy design przygotowaliśmy linię Reina – opowiada o projekcie specjalistka ds. marketingu, Anna Skudlarska. Dla każdego znajdzie się więc coś, co trafi w jego indywidualne preferencje i spełni jego oczekiwania.

Współpracujący z marką Eurofirany dekoratorzy, kierownicy salonów, przedstawiciele handlowi, hurtownicy, zagraniczni kontrahenci, którzy odwiedzili firmowe targi, już mogli się o tym przekonać. Niedługo przekonają się o tym także Państwo, nasi Klienci – najnowsza oferta bowiem lada chwila pojawi się w sprzedaży.