ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (02.06): niehandlowa

English Українська

TURNIEJ COUNTER STRIKE w Atrium Biała – PLAY GAME ZONE

Data dodania: 24 kwietnia 2024

Dwa dni e-sportowego święta w Atrium Biała tuż-tuż! Już 10 i 11 maja będziemy gospodarzem akcji PLAY GAME ZONE.

 

Dołącz do emocjonującej rywalizacji w najnowszej odsłonie turnieju Counter Strike w ramach PLAY GAME ZONE! Atrium Biała stanie się miejscem emocjonujących zmagań graczy.

 

Turniej COUNTER STRIKE 2 w Białej odbędzie się w sobotę, 11 maja. Aby walczyć o atrakcyjne nagrody, zgłoś się do rywalizacji, wypełniając formularz rejestracyjny dostępny tutaj: playgamezone.pl

 

Turniej odbywa się w formule 1 na 1. Obowiązuje limit miejsc na turniej – 256 osób, więc rejestrujcie się już dzisiaj i walczcie o nagrody – 1000, 500 i 300 złotych na karcie prezentowej oraz sprzęt gamingowy od naszych Sponsorów. Po zgłoszeniu otrzymasz potwierdzenie rejestracji, a później możesz oddać się już wyłącznie szlifowaniu swoich umiejętności do wielkiej rozgrywki.

 

Dodatkową atrakcją będzie rywalizacja na mapie czasowej CS 2, gdzie do wygrania będą skiny oraz nagrody rzeczowe. Na tę formę zmagań nie obowiązują zapisy.

 

Play Game Zone to nie tylko turniej Counter Strike 2, ale również akcja gamingowa, podczas której w piątek i sobotę będziecie mogli skorzystać ze strefy:

  • RETRO (konsole, komputery, maszyna arcade),
  • KONSOL (PlayStation 5),
  • LEAGUE OF LEGENDS powered by Alior Bank,
  • VR.

Szczegółowe informacje dotyczące rozgrywki przekażemy graczom mailowo oraz podczas odprawy technicznej tuż przed turniejem. Turniej rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 19:00. Strefę znajdziecie w pasażu przy salonie Reserved, potwierdzanie obecności rozpoczniemy godzinę wcześniej.

 

 

REGULAMIN AKCJI ZNAJDZIECIE tutaj: Regulamin PLAY GAME ZONE

 

Przypominamy, że osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w rozgrywce. Specjalny formularz dostępny jest TUTAJ.

 

 

Nasza strefa będzie czynna już w piątek 10 maja od godz. 13:00 do 19:00 oraz w sobotę 11 maja od 11:00 do 19:00.

 

 

Partnerami akcji są: Actina, LG, Savio, Huzaro oraz Alior Bank.