ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok

вт: 09:00 - 21:00; наступна неділя (02.06): неторговий день

Polski English

SALON CANAL+

SALON CANAL+

пон - соб: 09:00 - 21:00

22396@aps.canalplus.pl

+48500352072

Pokaż na mapie

CANAL+  to dynamicznie rozwijająca się marka bazująca na wieloletnim doświadczeniu w dostarczaniu telewizji online oraz telewizji satelitarnej. Nasza firma to ogólnopolska marka, obsługujemy nie tylko Białystok i województwo Podlaskie. Niezawodne połączenie profesjonalizmu i wiedzy zdobytej w branży to gwarancja solidności i zadowolenia. Nasz salon oferuje szeroki dostęp do usług takich jak VOD oraz telefonia komórkowa (w tym Internet)

CANAL

CANAL+ to innowacyjna platforma płatnej telewizji premium w Polsce.  Świadczy pakiety telewizji, które obejmują własne kanały telewizyjne jak i kanały podmiotów trzecich. CANAL+ to drugi największy dostawca płatnej telewizji w Polsce. Oferuje swoim klientom najbogatsze pod kątem różnorodności, czy liczby premier doświadczenia. Zapewnia Klientom dostęp do ponad 200 kanałów telewizyjnych o różnorodnej tematyce. 
 

Dlaczego warto wybrać CANAL+ ATRIUM BIAŁA ?

W naszym salonie czeka na Ciebie grono kompetentnych specjalistów. Bez zbędnych formalności rozwiążemy każdy problem i doradzimy na najwyższym poziomie. Jesteśmy zespołem, który każdego dnia dba o jakość oraz wysoki poziom oferowanych usług. Nasi doradcy udzielą informacji w zakresie: 

 • Aktualnych i wyjątkowych promocji dla nowych i stałych abonentów
 • Telewizji, Internetu oraz usługi telefonii komórkowej
 • Kwestii technicznych, udzielając praktycznych wskazówek 

 

Telewizja satelitarna
 

Charakteryzuje się przede wszystkim dostępem do dużej liczby kanałów. Miliony różnorodnych treści oraz wiele kanałów polskich jak i zagranicznych, w tym kanały DVB-T.
Oferujemy rozwiązanie na miesiąc z możliwością przedłużenia lub umowę długoterminową. Jeśli lubisz spędzać czas w domu, zdecydowanie postaw na telewizję satelitarną. Jeśli Twoim problemem jest niestabilne połączenie z internetem - telewizja satelitarna go rozwiąże!
 

CANAL+ online
 

CANAL+ online możesz oglądać na komputerze, telewizorze, telefonie i tablecie. Jedyne, czego potrzebujesz to dostępu do internetu. Dzięki temu serwisowi możesz oglądać telewizję zawsze i  wszędzie tam, gdzie tylko będziesz mieć dostęp do Internetu, a poręczny BOX możesz zawsze zabrać ze sobą. Wyposażony w innowacyjne funkcje, jak np. start-over lub backward EPG pozwolą na obejrzenie ulubionego programu od początku, o każdej porze.
 

 

Internet CANAL+
 

CANAL+ to nie tylko telewizja. Oferujemy również szybki Internet. Do internetu w CANAL+ możesz dobrać urządzenie w zależności od tego, jak chcesz z niego korzystać. 
CANAL+ zapewnia możliwość korzystania z Internetu bez żadnych obaw. Ochrona prywatności w mediach społecznościowych, ochrona bankowości i transakcji online, a także odnalezienie zagubionego telefonu, to tylko kilka usług, jakie oferuje CANAL+. Odwiedź nasz salon i dołącz do reszty zadowolonych Klientów. Oferujemy wysokiej jakości doradztwo i zapewniamy najwyższy standard obsługi. 
Nasi konsultanci pomogą Ci w doborze najlepszego pakietu. Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja na planie centrum handlowego

Поверх

Wybrany najemca:

Карта

 • bankomat bankomat
 • pokój matki z dzieckiem pokój matki z dzieckiem
 • schody ruchome schody ruchome
 • toaleta dla niepełnosprawnych toaleta dla niepełnosprawnych
 • toaleta toaleta
 • winda winda
 • darmowe wifi na terenie całego obiektu darmowe wifi na terenie całego obiektu
 • wypożyczalnia pojazdów/wózków dla dzieci wypożyczalnia pojazdów/wózków dla dzieci