Galeria:
pon - sob: 09:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
bi1:
pon - sob: 08:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Aktualności

Wybierz prezent, który skradnie serce Mamy

Wybierz prezent, który skradnie serce Mamy

Najlepsze prezenty to te, które przywołują wspomnienia lub tworzą nowe, piękne historie. – Stylowy komplet do kawy może okazać się nie tylko trafionym upominkiem dla mamy, ale także pamiątką, którą będzie wam towarzyszyła przez kolejna lata podczas wspólnych chwil i długich rozmów. Porcelana z gustownym ornamentem to najlepszy wybór czegoś przyjemnego, a zarazem użytecznego­ – podpowiada Justyna Łabys, dekoratorka marki Eurofirany. Wraz z eleganckim serwisem możesz także podarować upieczone przez ciebie ciasto i aromatyczną kawę. Niech ten dzień będzie wyjątkowy!

Dla mam, które uwielbiają czytać, nowa książka zawsze okazuje się trafionym prezent. W parze z ciekawą powieścią możemy także podarować nowoczesną lampę lub poduszkę z piękną poszewką, aby ukochane chwile z lekturą były bardziej komfortowe. – Moja mama, jak wiele kobiet, kocha kwiaty, dlatego obowiązkowym prezentem na Dzień Matki jest zawsze bukiet jej ulubionych róż. Dużo radości sprawią jej zapewne dodatki z kwiatowymi motywami – szkatułka na biżuterię czy obraz. Osobom, które poszukują prezentów w sklepie internetowym czy salonach Eurofirany zawsze polecamy coś sentymentalnego i zabawnego zarazem, np. ramkę do oprawy wspólnego zdjęcia – sugeruje dekoratorka z Eurofiran.

Jeśli wiesz, że twoja mama ceni sobie praktyczne prezenty, wybierz coś naprawdę eleganckiego – komplet pościeli z przyjemnego w dotyku materiału lub zestaw ręczników z ozdobnym haftem. – Osobom, które obawiają się nietrafionych pomysłów, polecamy karty upominkowe do naszych salonów. Stylowo wydany bon wraz z bukietem kwiatów to z pewnością strzał w dziesiątkę!

Data dodania: 17 maja 2018