Galeria:
pon - sob: 09:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
bi1:
pon - sob: 08:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Aktualności

Wystawa egzotycznych zwierząt w Atrium Biała

Wystawa egzotycznych zwierząt w Atrium Biała

Egzotyczne pająki, węże, ślimaki i jaszczurki – to tylko niektóre gatunki zwierząt, jakie będzie można oglądać u nas już od soboty, 7 października. Dla gości imprezy przygotowaliśmy prelekcje na temat egzotycznych zwierząt, konkursy tematyczne i zabawy dla najmłodszych, a najodważniejsi będą mogli zrobić sobie zdjęcie z wybranymi okazami.

Egzotyczne zwierzęta u większości z nas budzą ciekawość, a nawet fascynację. Najczęściej możemy je obserwować na ekranie telewizora czy podczas wizyty w ZOO. Jednak już od najbliższej soboty klienci Atrium Biała będą mogli zobaczyć około 100 okazów egzotycznych na żywo!

Na wystawie znajdą się zwierzęta reprezentujące różne gatunki, rozmiary i pochodzenie. Będą pająki, skorpiony, egzotyczne ślimaki, żaby, jaszczurki, a nawet ponad 4-metrowe pytony czy węże Boa. Ponadto codziennie w czasie trwania wydarzenia będą odbywać się prelekcje na temat głównych bohaterów wystawy – prowadzone przez ekspertów. Zaplanowano także konkursy dla dzieci, m.in. quizy o zwierzętach oraz egzotyczne kalambury. Osoby, które zdecydują się na bezpośredni kontakt z wybranymi okazami, będą mogły zrobić sobie z nimi zdjęcie.

Wydarzenie: Wystawa zwierząt egzotycznych

Więcej informacji: Marilyn Rosa – Reptile expo

Ekspozycja odbywać się będzie w dniach 7 do 15 października na rotundzie przy środkowym wejściu od ul. Miłosza w godzinach 10:00 – 20:00.

Wstęp jest bezpłatny.

Data dodania: 22 września 2017