Galeria:
pon - sob: 09:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
bi1:
pon - sob: 08:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Aktualności

Zdrowie pod kontrolą w Atrium Biała

Zdrowie pod kontrolą w Atrium Biała

Zadbaj o zdrowie z Atrium Biała! W najbliższą sobotę, 7 kwietnia, wypada Światowy Dzień Zdrowia. Z tej okazji centrum handlowe zaprasza mieszkańców Białegostoku i okolic do udziału w prozdrowotnej akcji, w ramach której można skorzystać z bezpłatnych badań medycznych.

Na odwiedzających centrum czekać będą stanowiska poświęcone różnym aspektom zdrowotnym.

Osoby, które zgłoszą się do punktu „Serce masz tylko jedno”, będą mogły zmierzyć ciśnienie, stężenie glukozy we krwi oraz poddać się badaniu EKG wraz z interpretacją wyników przez lekarza. Odwiedzając stoisko „Roll the cancer! Wyroluj raka”, panie nauczą się, jak prawidłowo badać piersi. Na stanowisku „AntiTobacco”, gdzie głównym tematem będzie walka z uzależnieniem od nikotyny, możliwe będzie wykonanie badania spirometrem. Klienci Atrium Biała dowiedzą się o możliwości rejestracji jako potencjalny dawca szpiku na stanowisku „Marrow Hero”, informującym o białaczce.

O problemie otyłości, a także innych chorobach łaknienia będzie można się dowiedzieć, przychodząc do punktu „Zaburzenia odżywiania”.

Dodatkowo w punkcie „Pierwsza pomoc” zainteresowani tą tematyką skorzystają z kursów pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzonych przez wykwalifikowanych ratowników. Goście Atrium Biała, którzy odwiedzą „Pierwotne niedobory odporności”, zapoznają się z często lekceważonymi przez pacjentów objawami chorób genetycznych. Ponadto uczestnicy akcji będą mogli uzyskać porady specjalistów z zakresu farmacji aptecznej.

Akcja „Zdrowie pod kontrolą w Atrium Biała” odbędzie się w sobotę, 7 kwietnia, w godzinach 10:00-17:00 na rotundzie przy środkowym wejściu od ul. Miłosza, pomiędzy sklepem House a kawiarnią So!Coffee. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Dodatkowo w godzinach 10:00 – 16:00 będzie można oddać krew w krwiobusie przy wejściu od strony KFC.

Data dodania: 3 kwietnia 2018